Gamybos darbuotojai

Skelbimas galioja iki: 2017.06.04

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų minkštų baldų gamyboje ir siuvime.

Darbo vieta Žarijų g. 4A, Vilnius.

Reikalavimai

- Noras dirbti ir užsidirbti;
- Sąžiningumas;
- Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

- Visas socialines garantijas;
- Laiku mokamą atlyginimą;
- Apmokymus.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Įmonėje vid. atlyginimas 843€ – 4% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra kovo mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

AB "Balticsofa"

AB “Balticsofa”
Danų kapitalo minkštų baldų įmonė, gaminanti ir eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių. Įmonė turi du padalinius: Vilniuje ir Anykščiuose. AB "Balticsofa" įmonėje dirba apie 450 darbuotojų, kurie pasižymi savo lojalumu, profesionalumu ir aukšta kvalifikacija. Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą Vilniuje ir prie profesionalų komandos kviečia prisijungti:
Visi AB "Balticsofa" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »