UAB „Granex“
Daugiau apie įmonę »

Gamybos darbuotojas (-a)

600-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Granex“

Darbo pobūdis

Darbas prie gamybos įrenginio linijos, priežiūra ir kontrolė;
Žaliavų, reikalingų gamybos procesui paruošimas;
Tvarkos darbo vietoje palaikymas;
Apmokymai darbo vietoje.

Reikalavimai

Noras dirbti, atsakingumas, punktualumas, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Mes jums siūlome

Dinamiškas darbas sparčiai augančioje bendrovėje, visos socialinės garantijos, visada laiku mokamas atlyginimas.

Lanksčios darbo sąlygos: galime įdarbinti pagal nuolatinę / laikiną / terminuotą darbo sutartį.

Suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės bei apranga.

Darbo vieta - Kauno raj. Sausinės kaimas (5 km nuo PC Mega).

Kontaktinis tel. nr. pasiteiravimui: +370 685 12 729

Reaguojant į situaciją Lietuvoje ir vykdant LR Vyriausybės nurodymus, dėl skelbiamo karantino nuo kovo 16 d. 00:00 val., įmonės darbas organizuojamas maksimaliomis saugumo priemonėmis.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

Maisto produktų gamyba ir didmeninė prekyba maisto ir ne maisto prekėmis.
informacija apie UAB „Granex“
1428 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1086 €
25% uždirba 1086-1364 €
25% uždirba 1364-1839 €
25% uždirba nuo 1839 €