Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Brauklė“

Gamybos darbuotojas (-a) šilkografijos srityje (darbas nuo 15:30 iki 22:00)

500-550 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Brauklė“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos narių gamybos padalinyje Raudondvario pl., vakarinėje pamainoje (34 val./sav).
Darbas pusiau automatizuotas. Kojinių ir pėdklelnių padų dengimas antislidimine danga šilkografiniu būdu.

Reikalavimai darbuotojui

Iš Jūsų tikimės: atidumo, kruopštumo, atsakingumo, gebėjimo dirbti komandoje.
Patirtis nėra būtina - naują komandos narį apmokysime.

Mes jums siūlome

Nesunkų, švarų darbą moderniose patalpose, draugiškame kolektyve;
Vieną pamainą nuo 15.30 iki 22 val
Gerą susisiekimą (50 metrų iki autobusų, troleibusų stotelės "Atrama").
Šalia kavinė-valgykla, "IKI" parduotuvė.

Atlyginimas

500-550 €/mėn. į rankas

UAB "Brauklė" - 15 metų aptarnaujame šilkografines įmones, prekiaujame medžiagomis, įranga ir teikiame sprendimus.
Šilkografija - tai daugiau nei tūkstantmetį naudojamas, dar Senovės Kinijoje atrastas trafaretinės spaudos būdas, kuris modernizuojamas ir plačiai taikomas iki šiol. Mes padedame šilkografinėms įmonėms rasti sprendimus, kaip išspręsti gamybinius klausimus, gaminame rėmų trafaretus bei teikiame/prekiaujame aukščiausios kokybės šilkografinėmis medžiagomis. Norime, kad šis spaudos būdas gyvuotų dar bent tūkstantmetį
informacija apie UAB „Brauklė“
844 €
Vid. atlyginimas bruto
21
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.