Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Dextera“

Gamybos darbuotojas

800-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Dextera“

Darbo pobūdis

Žaliuzių surinkimas, jų tikrinimas ir kiti nesudėtingi gamybiniai darbai;
Gaminių pakavimas;
Darbas stovimas;
Darbas viena pamaina 8:00 - 17:00 val.

Reikalavimai darbuotojui

Gebėjimas matuoti ir skaičiuoti;
Kruopštumas, atsakingumas, atidumas detalėms;
Neabejingumas kokybei;
Greita orientacija.

Įmonė siūlo

Atsakingą darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje;
Draugišką darbo atmosferą;
Karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

UAB „DEXTERA“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas! Mūsų patyrę specialistai jau daugiau kaip 25-ius metus padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu, audinių įvairove ir analogų neturinčiais moderniais techniniais sprendimais! Kviečiame tapti patikimos ir šiuolaikiškos įmonės dalimi!
informacija apie UAB „Dextera“
2263 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
199
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1674 €
25% uždirba 1674-2095 €
25% uždirba 2095-2516 €
25% uždirba nuo 2516 €