Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Orlaivio interjero komponentų mechanikas

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „J&C Aero“

Darbo pobūdis

  • Įvairaus tipo orlaivių interjero komponentų remonto darbai;
  • Detalių išrinkimas, surinkimas, modifikavimas;
  • Defektų nustatymas ir šalinimas;
  • Tvarkos darbo vietoje užtikrinimas;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Žalingų įpročių neturėjimas;
  • Darbo patirtis mechanikos ar panašioje srityje;
  • Anglų kalbos pagrindai.

  • Šiuolaikišką darbo aplinką, draugišką kolektyvą ir kokybiškas darbo priemones;
  • Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 7:00 iki 16:00;
  • Kavą, arbatą ir užkandžius mūsų virtuvėje ir kitas įmonės siūlomas papildomas naudas;
  • Rūpindamasi darbuotojų emocine ir fizine gerove, suteikia papildomą sveikatos draudimą su įskaičiuotomis psichologo konsultacijomis bei galimybe apmokėti sporto klubo abonementą;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

UAB „J&C Aero“

J&C AERO yra EASA 21 dalies patvirtinta projektavimo ir gamybos organizacija, turinti puikių inžinerijos, techninės priežiūros, gamybos ir konsultavimo žinių. Siūlome profesionalią inžinerinę pagalbą bei EASA patvirtinimus orlaivių pakeitimams ir remontui. Mūsų įmonė teikia visas inžinerijos, projektavimo ir plėtros paslaugas nuo koncepcijos iki tinkamumo skraidyti patvirtinimo.

J&C Aero yra patikimas orlaivių savininkų, operatorių, nuomos kompanijų, gamybos, projektavimo ir priežiūros organizacijų bei aviacijos srities specialistų partneris.

Daugiau apie mus:
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (14)
informacija apie UAB „J&C Aero“
2888 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
156
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1685 €
25% uždirba 1685-2205 €
25% uždirba 2205-3416 €
25% uždirba nuo 3416 €