Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „VMG Food“

Gamybos linijos darbuotojas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „VMG Food“

Darbo pobūdis

  • pakavimo medžiagų keitimas;
  • supakuotų produktų krovimas;
  • darbas su fasavimo ir pakavimo įrengimais esančiais gamybos ceche;
  • maisto saugos reikalavimų vykdymas;
  • švaros palaikymas gamybos patalpose;
  • kitų gamybos vadovo nurodymų vykdymas.
Darbo vieta: Zietelos g. 3, Vilnius. Darbo laikas: I-IV; darbas pamainomis po 12 val.: 07:00 -19:00; 19:00 -07:00

Reikalavimai darbuotojui

  • atsakingas požiūris į darbą;
  • kruopštumas;
  • savarankiškumas;
  • patirtis maisto pramonėje ar gamyboje būtų privalumas.
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Siųsdamas savo duomenis, kandidatas sutinka, kad jo (jos) asmens duomenys būtų administruojami, kaupiami pagal LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir „VMG Food“ kandidatų į darbuotojus asmens duomenų privatumo politiką.
Kontaktinė informacija
Tel. pasiteiravimui 85 23 33 164

Įmonė siūlo

Siūlome:
  • geras darbo sąlygas tarptautinėje įmonėje;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • papildomas socialines garantijas ir įmonės renginius.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB VMG FOOD - didžiausia margarino, valgomųjų riebalų gamybos įmonė Baltijos šalyse bei valgomųjų ledų gamintoja.
informacija apie UAB „VMG Food“
2728 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1789 €
25% uždirba 1789-2146 €
25% uždirba 2146-2916 €
25% uždirba nuo 2916 €