UAB „GLASSBEL BALTIC“

Gamybos operatorius (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „GLASSBEL BALTIC“

Darbo pobūdis

Automatiniais ir pusiau automatiniais linijiniais įrengimais vykdyti ir valdyti stambiagabaričių detalių technologinį gamybos procesą.

Reikalavimai

  • privalumas techninis profesinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • privalumas jei turite krano ar šakinio krautuvo pažymėjimą;
  • apmokome dirbti automatiniais ir pusiau automatiniais įrengimais, valdymo pulte nustatyti ir keisti parametrus, pildyti būtiną gamybinę dokumentaciją.
  • tikimės, kad jūsų fizinė būklė ir sveikata tinkama darbui gamybinėje įmonėje;

Mes jums siūlome

  • galimybę kelti kvalifikaciją;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • išvystytą motyvacinę sistemą;

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

UAB „Glassbel Baltic“ yra vienas didžiausių architektūrinio stiklo gamintojų pasaulyje, turinti gamyklas Baltarusijoje ir Lietuvoje. Įmonė siūlo platų produkcijos asortimentą – nuo architektūrinių izoliacinių stiklo paketų ir ypač didelių gabaritų atskirų stiklų gamybos iki konkrečių reikalavimų, tokių kaip atsparumas ugniai, apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės ar atsparumas sprogimui, įgyvendinimo.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „GLASSBEL BALTIC“
2423 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
166
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1815 €
25% uždirba 1815-2116 €
25% uždirba 2116-2535 €
25% uždirba nuo 2535 €