Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
ICECO įmonių grupė

GAMYBOS PLANAVIMO ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Pagalba gamybos planavimo vadybininkui:
  • Gamybos išeigų, medžiagų sąnaudų, produkcijos broko savalaikis paskirstymas;
  • Gamybos procesų ir išteklių sąnaudų registravimas;
  • Programinių likučių atitikimo faktiniams medžiagų likučiams užtikrinimas;
  • Medžiagų sandėliavimo ceche kontrolė;
  • Prekių likučių sandėliuose pakankamumo kontrolė;
  • Savalaikis užsakymų ir gamybos užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis dirbant gamybos planavime būtų privalumas;
  • Gamybos procesų išmanymas būtų privalumas.
  • Darbo patirtis dirbant Navision programa.

Mes Jums siūlome

Transportas

Marijampolės miesto ribose autobusas veža NEMOKAMAI

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų visą parą (net ir Tavo atostogų metu)

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „ICECO“ yra šaldytų ir paruoštų vartoti maisto produktų gamintoja ir platintoja. Įmonei priklauso ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse gerai žinomi prekių ženklai:
ZIGMAS, JUNGA