Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Intervilža“

Gamybos technologas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai - UAB „Intervilža“

Darbo pobūdis

Turi gebėjimą dirbti organizuotai, moki planuoti ir nustatyti aiškius prioritetus?
Esi sąžiningas, laikaisi prisiimtų įsipareigojimų bei susitarimų?
Turi polinkį nuolat gerinti ir tobulinti procesus, kurti naujus produktus?
Greitai apžvelgi situacijas bei moki suprasti esminius dalykus?
Analizuoji, turi aiškią nuomonę, priimi sprendimus bei esi atsakingas už juos?
Mokaisi darbo eigoje taikydamas ne tik teorines žinias, bet ir racionalų protą ?
Nori dirbti komandoje, moki atsižvelgti į kolegų nuomonę ir turi gebėjimus įtraukti kitus?

Tai tavo savybės ? Ateik pas mus!

Tikslas – atitinkantis numatytus standartus produktas bei užtikrintas gamybos proceso našumas ir rentabilumas.

Ką teks atlikti?

Organizuoti, stebėti ir kontroliuoti kasdieninį technologinį gamybos procesą.
Vykdyti žaliavų, naujai įvedamų medžiagų kontrolę.
Sintetinti žaliavas, parinkti kitus gaminio komponentus, skaičiuoti sąnaudas.
Kurti naujus gaminius, juos testuoti ir įvesti į serijinę gamybą.
Tobulinti technologinius procesus, ieškoti ir įvesti pažangius metodus.
Stebėti ir analizuoti gamybinius rodiklius, teikti siūlymus gerinimui.
Ruošti technologinių procesų aprašymus ir kitą dokumentaciją.
Bendradarbiauti su įmonės žmonėmis, juos konsultuoti ir mokyti.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas chemijos inžinerijos srityje.
Darbas kompiuterinio programavimo ir modeliavimo programomis.
Gamybos procesų, technologijos, dokumentų išmanymas (panašiais produktais būtų privalumas).
Puikūs lietuvių kalbos, geri anglų kalbos įgūdžiai.
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Partneriškus santykius.
Draugišką kolektyvą.
Būtinas darbo priemones.
Kelionės išlaidų padengimą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Priedai už veiklos rezultatus

Įmonių grupė InterVilža – tai 30-us veiklos metus skaičiuojanti Lietuvos kapitalo kompanija, jau turinti savo gyvavimo istoriją nuo 1935 m. Šiuo metu kompanijoje 24 valandas per parą veikia 6 gamybos linijos ir tai didžiausia BIOkompozito gamintoja Baltijos šalyse. Prekinis ženklas - „InoWood“ įvardijamas kaip "Amžinas medis", reiškia daugiau nei ilgaamžiškumą ir kitas puikias eksploatacines savybes, tai medžiaga, tausojanti aplinką bei gamtą. Šiuo metu įmonė įgyvendina savo viziją tapti didžiausiu Šiaurės Europos kompozitinių profilių gamintoju, tiekiančiu tvarius amžino medžio sprendimus už daugeliui prieinamą kainą.
informacija apie UAB „Intervilža“
1905 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1696 €
25% uždirba 1696-2000 €
25% uždirba 2000-2452 €
25% uždirba nuo 2452 €