UAB „Intervilža“

Gamybos technologas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Intervilža“

Darbo pobūdis

Turi gebėjimą dirbti organizuotai, moki planuoti ir nustatyti aiškius prioritetus?
Esi sąžiningas, laikaisi prisiimtų įsipareigojimų bei susitarimų?
Moki susidoroti su daugeliu užduočių vienu metu?
Esi punktualus ir orientuotas į geriausią rezultatą?
Mokaisi darbo eigoje taikydamas ne tik teorines žinias, bet ir racionalų protą ?
Analizuoji ir turi gebėjimą greitai rasti reikalingą informaciją problemos sprendimui?
Nori dirbti komandoje, moki atsižvelgti į kolegų nuomonę ir turi gebėjimus įtraukti kitus į sprendimų priėmimą?

Turi šias savybes ? Ateik pas mus !

Tikslai – technologinio gamybos proceso priežiūra, analizė, tobulinimas ir optimizavimas, siekiant pagaminti kokybišką produktą

· Kasdieninio technologinio gamybos proceso stebėjimas ir kontrolė.
· Žaliavų sintetinimas ir kitų gaminio komponentų parinkimas, panaudojimas, sąnaudų skaičiavimas ir optimizavimas.
· Naujų gaminių testavimas ir įvedimas į serijinę gamybą.
· Technologinių procesų tobulinimas, pažangių metodų įvedimas.
· Gamybos duomenų surinkimas ir analizė.
· Technologinių procesų aprašymas ir dokumentacijos ruošimas.
· Bendradarbiavimas su įmonės žmonėmis, konsultavimas ir mokymai.

Reikalavimai

· Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas cheminis-inžinerinis išsilavinimas.
· Įgūdžiai dirbant kompiuterinio programavimo ir modeliavimo programomis
· Gamybos procesų, technologijos, dokumentacijos išmanymas ir darbas su panašiais produktais būtų privalumas.
· Kalbų žinojimas:
rusų, anglų

Mes jums siūlome

· Būtinas darbo priemones.
· Draugišką kolektyvą.
· Mentoriaus pagalbą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Priedai pagal rezultatą.

UAB „InterVilža“ – 30-us veiklos metus skaičiuojanti Lietuvos įmonė, jau turinti savo gyvavimo istoriją nuo 1935 m. Šiuo metu įmonėje 24 valandas per parą veikia 6 gamybos linijos ir tai didžiausia medžio-plastiko kompozito gamintoja Baltijos šalyse. Vystomi du prekiniai ženklai:
  • „Inowood“ įvardijamas kaip "Amžinas medis", reiškia daugiau nei ilgaamžiškumą ir kitas puikias eksploatacines savybes, tai medžiaga, tausojanti aplinką bei gamtą.
  • „InoHouse“ įgalina kokybišką terasų, fasadų, apkalos, tvorų ir lamelių statybos projektų įgyvendinimą teikiant ilgaamžius kompozito profilius.
Šiuo metu įmonė įgyvendina savo viziją tapti didžiausiu Šiaurės Europos kompozitinių profilių gamintoju, tiekiančiu tvarius amžino medžio sprendimus už daugeliui prieinamą kainą.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Intervilža“
1563 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1232 €
25% uždirba 1232-1610 €
25% uždirba 1610-2000 €
25% uždirba nuo 2000 €