Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Strommen LT“

Gamybos technologas

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Strommen LT“

Darbo pobūdis

Gamybinės dokumentacijos ruošimas (CNC, pjūklas, surinkimas).
Sunaudotų žaliavų ataskaitos pateikimas buhalterijai.
Dalyvavimas inventorizacijoje.
Apdirbimo brėžinių CNC frezavimo staklėms paruošimas.
Inžinerinių sprendimų ieškojimas, konstruktorių - skaičiuotojų konsultacija, pagalba projektų vadovams.
Darbas su Schucal ir Logikal programomis

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas;
Geri įgūdžiai dirbant Logikal programa;
Geros anglų k. žinios tiek raštu, tiek žodžiu;
Analogško darbo patirtis aliuminio konstrukcijų gamyboje;
Geri įgūdžiai dirbant AutoCad programa;
Greita reakcija į problemas ir sprendimo būdų pateikimas;
Inovatyvus mąstymas ir iniciatyvumas
Darbo planavimo, koordinavimo, organizavimo įgūdžiai;

Mes jums siūlome

Galimybę dirbti finansiškai stiprioje ir stabilioje įmonėje.
Pensijų kaupimą papildomo savanoriško pensijų kaupimo fonduose (III pensijų pakopa, į kurią įmokas perveda darbdavys. Darbuotojo įmokų mokėjimas nebūtinas);
Sveikatos draudimą visą parą bei komandiruočių metu užsienyje.
Atsakingą darbą nuolat augančioje ir tobulėjančioje tarptautinėje kompanijoje.
Galimybę tobulėti ir gilinti žinias.
Konkurencingą bei laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas

Viena didžiausių aliuminio fasadų, langų ir durų gamintojų Lietuvoje. Esame tarptautinės Strommen įmonių grupės dalis, turinti pardavimų atstovybes Norvegijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Mūsų komandą sudaro 60 kvalifikuotų darbuotojų. 2020 metais persikėlėme į naujas modernias patalpas netoli Kauno. Tad galime džiaugtis patogiomis darbo sąlygomis ir aplinka.
informacija apie UAB „Strommen LT“
1439 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.