Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
„Vičiūnų“ įmonių grupė

GAMYBOS VADOVAS (-Ė)

Nuo 2370 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Gamybos procesų planavimas, valdymas, kontrolė;
Gamybos procesų optimizavimas ir nuolatinis jų tobulinimas, pasiūlymų pateikimas ir įgyvendinimas;
Nustatytų gamybos tikslų įgyvendinimas;
Gamybos rodiklių analizė ir valdymas;
Atsakomybė už gamybinės veiklos rezultatus;
Poreikio gamybos investicijoms nustatymas, pasiūlymų vadovybei pateikimas;
Pavaldaus personalo darbo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis (pageidautina maisto pramonėje);
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, ypač MS Excel bei NAVISION);
Analitinis mąstymas, iniciatyvumas, atsakingumas, savarankiškumas, komandinis darbas, gebėjimas įsisavinti naujoves;
Puikūs bendravimo ir planavimo įgūdžiai, kruopštumas, atidumas detalėms;
Orientacija į nuolatinį veiklos tobulinimą ir rezultatų gerinimą;
Anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo kupiną darbą;
Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo, įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Mėnesinis atlyginimas (bruto): Nuo 2370 iki 3084 €. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Atlyginimas

Nuo 2370 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Pagrindinė UAB „Baltic fish export“ veikla – baltos žuvies perdirbimas, šaldymas ir pakavimas, taip pat jūrų gėrybių pakavimas. „Baltic fish export“ perdirbta, paruošta ir supakuota žuvies produkcija pasiekia mažmeninės prekybos tinklus Lietuvoje, kitose Europos Sąjungos šalyse, Norvegijoje ir net tolimojoje Kuboje. Produkcija yra saugoma centriniuose, moderniai ir talpiai įrengtose „Baltic fish export“ sandėliuose Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ).