Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
MB „Tukada“

Gamybos vadovas

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Tukada“

Darbo pobūdis

  • Gamybos planavimas ir apskaitos valdymas
  • Sklandaus gamybos darbo proceso organizavimas ir užtikrinimas
  • Gamybos planų vykdymo bei kokybės kontrolė
  • Efektyvus gamybos pajėgumų ir išteklių panaudojimas
  • Gamybos padalinio veiklos rodiklių, tikslų bei rezultatų analizė
  • Gamybinės įrangos priežiūra
  • Darbų saugos, priešgaisrinės saugos reikalavimų laikymosi užtikrinimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis automobilių pramonės, autodetalių ar kitoje panašioje gamybos/prekybos įmonėje
  • Sėkmingo vadovavimo komandai patirtis
  • Gamybos procesų išmanymas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Geros verslo anglų ir rusų kalbos žinios
  • Geri planavimo bei darbo organizavimo įgūdžiai
  • Analitinis mąstymas

Įmonė siūlo

  • Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą
  • Įdomų, intensyvų ir dinamišką darbą
  • Galimybė įgyvendinti ambicingą plėtros planą
  • Galimybė dirbti su vadovavimo treneriu
  • Mokymus ir kitas asmeninio tobulėjimo galimybes
  • Bonusinę sistemą ir pastovų atlyginimo augimą
  • Gerą atmosferą komandoje

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas
MB „Tukada“

MB „Tukada“

Esame greitai auganti komercinio bei specialiosios paskirties transporto gamybos įmonė Lietuvoje. Dirbame su individualiais projektais, komercinio transporto pritaikymu klientų poreikiams, išmaniųjų namų inžineriniais įrenginiais. Daugiau apie mus ir mūsų veiklą ieškoktie internete
informacija apie MB „Tukada“
2280 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2023 m.