Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „LIŪTUKAS“ IR KO

Gamybos vadovo asistentas (-ė)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „LIŪTUKAS“ IR KO

Darbo pobūdis

Dalyvavimas gamybos procesuose;
Gaminamo produkto kokybės kontrolė;
Žaliavų atitikimo reikalavimams bei kokybės kontrolė;
Darbuotojų darbo kontrolė;
Darbuotojų apmokymų organizavimas;
Reikalingos dokumentacijos, registrų pildymas;
Gamybos duomenų rinkimas ir suvedimas į apskaitos programas;
Higienos ir saugos kontrolė darbo vietoje;
Kitų gamybos vadovo paskirtų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas maisto technologijų ar maisto saugos srityje;
Kompiuterinis raštingumas (darbas su pagrindinėmis MS Office programomis);
Anglų kalbos žinios;
Imlumas informacijai;
Noras dirbti ir tobulėti;
Kruopštumas;
GHPT išmanymas.

Įmonė siūlo

Darbą draugiškame kolektyve;
Galimybę įgyti naujos patirties bei gilinti profesines žinias;
Kylantį atlyginimą, kuris priklausys nuo Jūsų kvalifikacijos, darbe rodomos iniciatyvos bei priskirtų atsakomybių;
Galimybę dalyvauti mokymuose/seminaruose bei kelti kvalifikaciją.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

UAB "Liūtukas" ir Ko - šaldytų kulinarijos pusgaminių pradininkė bei lyderė Lietuvoje, skaičiuojanti jau 30 sėkmingos veiklos metų. Aukščiausios kokybės standartais vadovaujantis gaminama įmonės produkcija džiugina ne tik Lietuvos, bet ir daugelio užsienio šalių vartotojus.
Didžiausia įmonės vertybė - draugiški, atsakingai dirbantys ir sėkmingą įmonės istoriją kuriantys darbuotojai. Jei Tau ne svetimas komandiškumo jausmas, laukiame prisijungiant.
informacija apie UAB „LIŪTUKAS“ IR KO
2350 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1778 €
25% uždirba 1778-2020 €
25% uždirba 2020-2808 €
25% uždirba nuo 2808 €