Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „ARADAS“

Gamybos vadybininkas (-ė) - logistas (-ė)

1050-1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Alytus - UAB „ARADAS“

Darbo pobūdis:

Gamybos dokumentų paruošimas ir išdavimas gamybai;
Gamybinių medžiagų poreikio užtikrinimas – gamybiniuose padaliniuose;
Pagamintos produkcijos įpakavimo dokumentų paruošimas ir atspausdinimas - darbas su specialia programine įranga (apmokome vietoje)
Pagamintos produkcijos pakrovimų suderinimas su vežėjais;
Atkrovimo dokumentų pildymas vidinėje ir išorinėje sistemoje;
Krovinių sekimas ir informacijos tikslinimas;

Reikalavimai:

Atidumas, kruopštumas, atsakingumas, organizuotumas, iniciatyvumas;
Gebėjimas greitai spręsti iškilusias problemas, sisteminti ir apibendrinti informacją;
Geras kompiuterinis raštingumas, ypač Excel programa (atrankos metu reikės laikyti kompiuterinio raštingumo testą);
Anglų kalbos žinios (privalumas);
Darbo patirtis logistikos srityje (privalumas).

Mes jums siūlome:

Galimybę mokytis darbo vietoje;
Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas;
Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
Nemokama kava ir arbata;
Apsaugos priemones Covid-19 prevencijai užtikrinti;
Dovanas švenčių progomis

Atlyginimas

1050-1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ARADAS yra sparčiai auganti inovatyvi kompozitinių/PVC/aliuminio langų ir durų gamintoja ir tiekėja. Nuo pat pirmojo žingsnio mes eksportuojame iki 95% produkcijos. Mūsų produkcija pasiekė daugumą Europos šalių, tačiau pagrindinės rinkos yra Norvegija, Danija, Švedija ir Islandija. Įmonė orientuota į gamybos modernizavimą, gaminių asortimento plėtrą ir kokybišką klientų aptarnavimą.
Tikime, kad nėra nieko galingesnio už darbuotojus ir jų įsitraukimą siekiant padaryti klientus laimingais. Todėl nuolat kuriame patrauklią fizinę ir emocinę darbo aplinką, kurioje kiekvienas mūsų darbuotojas galėtų atskleisti geriausius savo gebėjimus, noriai tobulėtų ir drąsiai siūlytų naujas idėjas.

informacija apie UAB „ARADAS“
2559 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
78
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1430 €
25% uždirba 1430-1788 €
25% uždirba 1788-2673 €
25% uždirba nuo 2673 €