Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Sorbum Group

Gamybos vadybininkas (-ė)

Vilnius - Sorbum Group

Darbo pobūdis

Ieškome komandos nario, kuris bus atsakingas už darbą su spaustuvėmis. Pagrindinė tavo veikla bus analizuoti klientų poreikius, užsakinėti reklaminę medžiagą, koordinuoti užsakymų vykdymą, spręsti kokybės problemas. Tau bus itin svarbu laikytis terminų, kruopščiai susiplanuoti darbus ir pateikti puikų rezultatą klientui.

Reikalavimai

  • ankstesnio darbo spaustuvėje patirtis - privalumas;
  • aukštasis išsilavinimas techninių mokslų srityje – privalumas;
  • išmanyti Corel Draw programą – privalumas;
  • geri darbo MS Office paketu įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • asmeninės savybės, kurios padės darbe: analitinis mąstymas, puikūs bendravimo įgūdžiai, atidumas detalėms.

Verta kandidatuoti, nes

  • siūlome įdomų ir stabilų darbą;
  • esame jaunas, entuziastingas ir draugiškas kolektyvas;
  • kartu tobulėjame ir mokomės tapti savo srities profesionalais.

Sorbum Group– tai jau virš 25 metų veiklą vykdanti solidi įmonių grupė, šiuo metu apimanti 9 įmones visose Baltijos šalių rinkose. Veikla susijusi su pirkėjo rinkodara. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys – prekių priežiūra lentynose (merchandising) ir reklamos akcijų paslaugos.

Siųsdami savo CV jūs sutinkate, kad jūsų CV, pasibaigus atrankos projektui, bus saugomas mūsų vidinėje duomenų bazėje 1 metus tikslu pasiūlyti jums dalyvauti kituose atrankos projektuose.