Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
CVB klientas

Geodezininkas - matininkas

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - MB „Sėkmės projektas“

Darbo pobūdis

  • Įvairių statinių kadastriniai, geodeziniai matavimai;
  • Darbas su "Matininkas" ir "GeoMatininkas" posistemėmis;
  • Žemės sklypų kadastrinių bylų atnaujinimas;
  • Kontrolinių geodezinių planų rengimas, derinimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Matininko, geodezininko kvalifikacijos pažymėjimas (privalumas);
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Mokėjimas dirbti su Geomap 2023 m. programa (privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

MB „Sėkmės projektas“

MB "Sėkmės projektas" - tai geodezinius ir nekilnojamo turto kadastrinius matavimus atliekanti, inovatyvi ir atsakinga įmonė. Teikiame pilnos apimties kadastrinius darbus visų rūšių statiniams (žemės sklypai, pastatai, inžineriniai statiniai, keliai/gatvės ir t.t.), taip pat sutvarkome visą reikiamą dokumentaciją statybos užbaigimo dokumentų patvirtinimui ir registracijai.
Įmonės įvykdytų projektų sąrašuose - įvairios paskirties objektai, nuo vienbučių gyvenamųjų pastatų iki daugiabučių gyvenamųjų pastatų, poilsio pastatų, viešbučių ir verslo centrų. Šiuo metu sėkmingai plečiamės Lietuvoje.
informacija apie MB „Sėkmės projektas“
6
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.