Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „GLOBALT“ siūlo darbą:

UAB „GLOBALT“

Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei arbitraže.

Teisinės veiklos sritys:

Įmonių teisė
Teikiame išsamias konsultacijas visais verslo ir įmonių teisės klausimais, patariame klientams dėl įmonių ir jų filialų steigimo, įmonių veiklos reguliavimo, akcininkų tarpusavio santykių nustatymo, rengiame įvairaus pobūdžio verslo sutartis, atliekame jų priežiūrą, ruošiame įmonių veiklos optimizavimo projektus, atstovaujame klientus valdymo organų bei akcininkų tarpusavio ginčuose.

Darbo teisė
Sprendžiame su darbo santykiais susijusius klausimus, įskaitant konsultacijas, darbo sutarčių sudarymą, keitimą ar nutraukimą, rengiame įmonių lokalinius dokumentus, atliekame įdarbinimo procedūras, atstovaujame klientų interesus teismuose ir ikiteisminėse ginčus nagrinėjančiose institucijose.

Paveldėjimo teisė
Teikiame išsamias konsultacijas visais paveldėjimo klausimais (dėl testamento sudarymo, palikimo priėmimo, termino palikimui priimti pratęsimo, paveldėjimo teisės ginčijimo, testamento ginčijimo ir kt.), rengiame procesinius dokumentus, atstovaujame klientus teisme, notarų biuruose, antstolių kontorose.

Sutarčių teisė
Konsultuojame visais sutarčių teisės klausimais, ruošiame įvairaus pobūdžio sutartis ir sutarčių projektus, sutarčių keitimo ar nutraukimo dokumentus, komercines ir nekomercines (pirkimo-pardavimo, paslaugų, dovanojimo, pavedimo ir kt.) sutartis, atliekame teisinį sutarčių vertinimą, atstovaujame klientus derybose ir (arba) teisiniuose ginčuose dėl sutarčių sudarymo, keitimo ar nutraukimo, sutarčių nevykdymo, žalos atlyginimo ar sutarčių pripažinimo negaliojančiomis.

Nekilnojamojo turto teisė
Teikiame išsamias teisės konsultacijas visais nekilnojamojo turto sandorių (pirkimo, pardavimo, nuomos ir kt.) sudarymo, nutraukimo, pakeitimo, nuginčijimo klausimais, rengiame nekilnojamojo turto sandorių projektus, vertiname teisines sutartis, siūlome racionalius sprendimus, reikalingus vystant nekilnojamojo turto projektus, atstovaujame klientų interesus teisme, savivaldos ir valstybės institucijose.

Statybų teisė
Rengiame statybos rangos sutartis, sandorių paketus ir kitus statybų procese reikalingus dokumentus. Konsultuojame ir atstovaujame visus statybų proceso dalyvius (užsakovus, rangovus, subrangovus, tiekėjus ir kt.) su statybų teise susijusiuose ginčuose, atstovaujame klientus derybose dėl statybų sutarčių rengimo ir vykdymo, taip pat teismuose, kitose valstybės bei savivaldybės institucijose, kuomet yra nagrinėjami ginčai dėl statybą leidžiančių dokumentų teisėtumo, dėl šių dokumentų išdavimo ir neišdavimo, dėl statybos darbų kokybės ar atsiskaitymo už atliktus statybos darbus.

Konsultacija Tel. +37052612729; +37052612325;
El.p.

Įmonės darbo skelbimai