UAB "Kotryna"
Daugiau apie įmonę »

GRAFIKOS DIZAINERIS (-Ė)

Vilnius - UAB "Kotryna"

Darbo pobūdis

Ieškome naujo kolegos ir kviečiame prisijungti prie mūsų šaunios komandos grafikos dizainerį(-ę), kuris(-i) bus atsakingas(-a) už kokybiškų grafinio dizaino sprendimų kūrimą įmonėje.
Jūs rengsite grafinio dizaino projektus (įskaitant gamybinius failus) rinkodaros skyriui:
  • interneto baneriai, naujienlaiškiai,
  • katalogai, skrajutės,
  • socialinės medijos maketai,
  • reklaminiai plakatai parduotuvėms,
  • parduotuvių vizualinės komunikacijos elementai,
  • spaudos maketai,
  • kiti gaminiai pagal poreikį.
Jūs organizuosite gautos dizaino medžiagos iš tiekėjų bei rengiamų maketų sistemingą saugojimą įmonės duomenų bazėse/laikmenose ir pagal poreikį perduosite grafiniam dizainui reikalingą medžiagą bei gaires trečiosioms šalims ar/ir kitiems dizaineriams.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • turite patirties dirbant su aukščiau minėtomis reklamos priemonėmis;
  • esate kūrybingas ir aistrą grafiniam dizainui mokate suderinti su organizuotumu ir laiko terminų laikymusi;
  • galite sukurti praktiškus grafinio dizaino sprendimus esant trumpiems laiko terminams;
  • esate lankstus dirbant dinamiškoje darbo aplinkoje;
  • Jūsų anglų kalbos žinios raštu yra A2 lygio.

Jūsų privalumas:
  • HTML ir CSS žinios;
  • dinaminių banerių kūrimo patirtis;
  • mokėjimas naudotis vaizdo apdorojimo programomis.

Mes jums siūlome

  • konkurencingą atlyginimą;
  • augimo ir tobulėjimo galimybes organizacijos viduje;
  • specialias lojalumo programas;
  • tarptautinę profesionalų komandą;
  • komandinius pusryčius.

„Kotryna Group“ - tai įmonių grupė, atstovaujanti tiek didžiausius prekių vaikams gamintojus, tiek ir žinomiausius prekių ženklus vaikams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonių grupei priklauso didžiausias Baltijos šalyse vaikiškų prekių parduotuvių tinklas, kurį sudaro tokie vardai, kaip „KidzOne”, „Kotryna”, „LEGO”, „Baby City", „Žaislų planeta", „OVS Kids“, "Mothercare“.
Plačiau apie įmonėje vykdomą asmens duomenų politiką www.kotrynagroup.com/en/lithuania/privacy-policy
Informacija apie UAB "Kotryna"
806 €
Vid. atlyginimas bruto
455
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Valdas Nanartavičius