Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
EVERWEST, UAB

Grafikos dizaineris (-ė)

Vilnius - EVERWEST, UAB

Job description

Darbas didelėje, tarptautinį pripažinimą pelniusioje logistikos kompanijoje kupinas iššūkių ir kūrybos galimybių! Mes siekiame tobulumo kiekviename žingsnyje, esame motyvuoti ir pasiryžę pasiekti geriausių rezultatų.

Kviečiame prisijungti Grafikos dizainerį (-ę) prie mūsų didelės ir draugiškos „Girteka Logistics“ komandos. Меs tikimės, kad esi motyvuotas (-a) ir pasiryžęs (-usi) pasiekti geriausių rezultatų.

Susidomėjusius šia pozicija, prašau dalintis savo CV kartu su geriausių savo darbų portfolio. Nuorodą į portfolio įrašykite motyvacinio laiško skiltyje.

Darbo pobūdis:

  • Bendradarbiausi su darbdavio įvaizdžio, komunikacijos bei marketingo komandomis įgyvendinant kūrybinius, vizualius projektus;
  • Kursi įvairias priemones skaitmeniniam kanalams (banerinės kampanijos, social media, landing page, TV ekranai ir kt.);
  • Ruoši elektroninius (interaktyvius) ir spausdintus leidinius, plakatus;
  • Prisidėsi prie tinklalapio ir intraneto naujinimo projektų;
  • Prisidėsi prie brandbook‘o kūrimo ir sklaidos.

Reikalavimai:

  • Nuo 2 metų grafikos dizaino darbų patirtis;
  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri įgūdžiai dirbant „Adobe Creative Suite“, ypač Illustrator ir Photoshop, After Effects, Adobe XD – privalumas;
  • Darbo patirtis su MS Office paketu rengiant template‘us;
  • Gebėjimas projektą įgyvendinti ir valdyti nuo pradinės idėjos;
  • Tobula draugystė su laiko planavimu ir atidumas detalėms;
  • Komunikabilumas, kūrybiškumas ir noras dalintis idėjomis.
  • Geros anglų kalbos žinios, rusų kalba (privalumas);
  • Privalumas - UI/UX žinios bei video montavimas;

Įmonė siūlo:

  • Galimybę dirbti Europoje lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai – skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą;
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto) nuo 1580 eur. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

„Everwest“ yra 27 metų krovinių pervežimo patirtį turinti, daugiau nei 2400 nuosavų vilkikų parką valdanti transporto įmonė, paslaugas koncentruojanti Rytų šalių ir Azijos rinkose. Kartu su daugiau nei 6000 darbuotojų komanda „Everwest nuolat plečia veiklą naujose rinkose, diegdama modernius ir tvarius sprendimus bei stiprindama savo lyderystę individualių, į klientą orientuotų logistikos paslaugų srityje. Everwest paslaugas renkasi visame pasaulyje žinomi prekės ženklai.