Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „RAKVA“

Grafikos dizaineris (-ė)

600-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „RAKVA“

Darbo pobūdis

Firminio stiliaus kūrimas, pritaikymas ir palaikymas;
Dinamiškų ir statiškų reklamjuosčių (banerių) kūrimas;
Socialinių tinklų įrašų dizaino kūrimas;
Naujienlaiškių dizaino kūrimas;
Spaudinių maketavimas ir paruošimas gamybai;
Suvenyrinės produkcijos dizaino kūrimas;
Web dizaino kūrimas;
Idėjų generavimas ir dalyvavimas kūrybiniame procese.

Reikalavimai

Patirtis ir žinios grafinio dizaino srityje;
Mokėjimas dirbti Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ir Adobe InDesign programomis;
Gebėjimas dirbti greitai ir kokybiškai;
Nuolatinis domėjimasis naujomis dizaino tendencijomis.

Privalumai
Video montavimo ir animavimo išmanymas;
Užsienio kalbų mokėjimas (anglų, rusų).

Darbo patirtinis - nuo 1 metų

Mes jums siūlome

Vietą įmonėje, išgyvenančioje užtikrintą augimą;
Darbą jauname, kūrybiškame ir pašėlusiame kolektyve;
Skandinavišką darbo kultūrą;
Erdvę asmeniniam tobulėjimui ir profesinius iššūkius;
Lanksčias darbo sąlygas, darbas iš namų;
Motyvuojantį atlygį bei priedus.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas
UAB „RAKVA“

UAB „RAKVA“

Mes esame specializuota rinkodaros paslaugų įmonė, kurios tikslas optimizuoti rinkodarą ir atstovauti klientų tikslus, juos įgyvendinti ir vykdyti. Mes teikiame rinkodaros paslaugas Baltijos šalyse.
informacija apie UAB „RAKVA“
1296 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.