UAB „Nordcurrent Group“

GRAFINIS DIZAINERIS (2D) - DAILININKAS

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nordcurrent Group“

Darbo pobūdis

Video žaidimų grafikos kūrimas.

Reikalavimai

Geri piešimo įgūdžiai;
Geros Photoshop žinios.

Privalumai:
Analogiško darbo patirtis;
3DS Max pagrindai;
Profesionalus įvairių stilių pajutimas;
Atsakingumas, gebėjimas tiksliai ir laiku atlikti pavestas užduotis.
Domėjimasis žaidimais;
Sugebėjimas dirbti komandoje;
Anglų, rusų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir kūrybinį darbą;
Motyvuojantį atlyginimą, puikias saviraiškos, mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
Jaukią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
Poilsiui: Laisvalaikio zonas su retro ir moderniausiomis konsolėmis, stalo žaidimais bei stalo futbolu. Techninių vadovėlių biblioteką. Šviežius vaisius, gausų karštų gėrimų pasirinkimą, penktadieninius pusryčius.

BŪTINA: CV siųsti su darbų pavyzdžiais.

Kita informacija:
Darbo laikas: pilnas etatas.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

„Nordcurrent“ yra didžiausia žaidimų kūrimo ir leidybos studija Lietuvoje. Įkurta 2002-aisiais, studija sėkmingai kuria ir leidžia mobilius žaidimus, iš kurių labiausiai išgarsėjo „Cooking Fever“, „Murder in the Alps“, „Sniper Arena“. Šie žaidimai visame pasaulyje sulaukė daugiau nei 100 milijonų vartotojų.
Iki šiol išleidome daugiau nei 50 žaidimų skirtingoms platformoms. Nordcurrent studijoje nuolat kuriame naujus žaidimus, vienu metu įgyvendiname daugiau nei 10 naujų žaidimų projektų.
Pagrindinis Nordcurrent biuras yra Vilniuje, taip pat turime studiją Odesoje. Šiuo metu mūsų kompanijoje dirba virš 180 žmonių.

Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (5)
informacija apie UAB „Nordcurrent Group“
3373 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
118
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2103 €
25% uždirba 2103-2825 €
25% uždirba 2825-3967 €
25% uždirba nuo 3967 €