Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Nordcurrent Group“

GRAFINIS DIZAINERIS (-Ė)

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Nordcurrent Group“

Darbo pobūdis

Aukštos kokybės dizaino kūrimas mūsų žaidimams App Store, GooglePlay ir t.t.;
Reklaminių juostų kūrimas didžiausiems socialiniams tinklams (Facebook, Google, Instagram ir t.t.);
Bendradarbiavimas su marketingo komanda vystant įvairius projektus.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis su Adobe Creative Suite bei puikūs Photoshop ir Illustrator įgūdžiai;
Sugebėjimas kurti dizainą nuo nulio, turint tik pradinę idėją;
Retušavimo ir piešimo patirtis būtų privalumas;
Sugebėjimas dirbti komandoje greitai besikeičiančioje darbo aplinkoje;
Skaitmeninio marketingo žinios būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Įdomų ir kūrybinį darbą;
Motyvuojantį atlyginimą, puikias saviraiškos, mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
Jaukią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
Poilsiui: Laisvalaikio zonas su retro ir moderniausiomis konsolėmis, stalo žaidimais bei stalo futbolu. Techninių vadovėlių biblioteką. Šviežius vaisius, gausų karštų gėrimų pasirinkimą, penktadieninius pusryčius.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nordcurrent is the leading video games studio in Lithuania. Since its foundation in 2002, we have created more than 50 games for various platforms. The best-known titles are Cooking Fever, Murder in the Alps, Airplane Chefs, Pocket Styler, Happy Clinic, and Murder by Choice. Our games are downloaded more than 500 M times worldwide.

At Nordcurrent we are always on a quest for new things - there are always new projects in development. Therefore we are always looking for talented people to join our team on a mission to make the best games that would be enjoyed by players throughout the whole world! We are a growing team of 250 friendly colleagues. Our central office is located in Vilnius, while other studios - are in Odesa, Dnipro, and Warsaw.

informacija apie UAB „Nordcurrent Group“
3953 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5X higher than LT average)
216
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2480 €
25% uždirba 2480-3472 €
25% uždirba 3472-4963 €
25% uždirba nuo 4963 €