Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Griliaus patiekalų kepėjas

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Trakai, Vilnius, Elektrėnai - UAB „Anupriškių parkas“
4* viešbutis bei poilsio parkas TonyResort (Anupriškių k. 2, Trakų r.) ieško naujo komandos nario (-ės):
Grill patiekalų kepėjo (-os).

Darbo pobūdis:
  • mėsos gaminių paruošimas, kepimas ir gamyba pagal technologines korteles;
  • darbas su grilliu (anglis);
  • sklandus savo darbo organizavimas;
  • higienos reikalavimų laikymasis;
  • tvarkos darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • panašaus darbo patirtis - didelis privalumas, turintis įtakos darbo užmokesčio dydžiui, tačiau norinčius mokytis ir motyvuotus darbuotojus, apmokysime;
  • gebėjimas planuoti savo darbus ir valdyti žaliavas;
  • noras dirbti ir tobulėti;
  • atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Ką mes siūlome?

  • patogų ir planuoti poilsį leidžiantį, darbo grafiką;
  • darbo aplinką paremtą pagarba ir komandiniu darbu;
  • nuolaidas viešbutyje bei restorane;
  • nemokamą maitinimą darbo metu;
  • konkurencingą atlygio paketą ir visas darbui reikalingas priemones, bei socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo turimos patirties ir įgūdžių.

UAB „Anupriškių parkas“

Anupriškių pušyne, visai netoli Trakų, įsikūręs poilsio, pramogų ir verslo kompleksas „TonyResort“ pakeri įstabiais vaizdais – 40 ha parko teritoriją supa išlakūs pušų kamienai, atsiveria Gilušio ežero panorama.

"TonyResort" poilsio ir pramogų parką sudaro:
Viešbutis
Restoranas
Konferencijų, seminarų ir pobūvių erdvės
Nuotykių parkas (laipynės medžiuose)

Poilsio kompleksas, kuriame teikiamos įvairios aktyvaus laisvalaikio pramogos: teniso aikštės nuoma, tinklinio, krepšinio aikštelių nuoma, upėtakių žvejyba, pirčių nuoma.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „Anupriškių parkas“
1383 €
Vid. atlyginimas bruto
53
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1003 €
25% uždirba 1003-1315 €
25% uždirba 1315-1533 €
25% uždirba nuo 1533 €