Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Eurodarbai"
Daugiau apie įmonę »

Griovimo darbai Švedijoje

1200–1400 Eur
Užsienis: Švedija - UAB "Eurodarbai"

Darbo pobūdis

Ieškome nekvalifikuotų darbuotojų prie griovimo darbų Švedijoje. Darbas komandiruotėmis.

Atlyginimas 8 eurai/val.

Reikalavimai

Minimali anglų kalba;
Apgyvendinimas;
Darbo drabužiai;

Mes jums siūlome

Visas socialinės garantijas;

Atlyginimas

1200–1400 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Mes – įdarbinimo profesionalai. Visuomet patarsime Jums, kur susirasti darbą, atitinkantį Jūsų sugebėjimus, kaip užsitikrinti geresnes darbo galimybes. Mūsų specialistai išvykose į ES ir kitas šalis tiesiogiai bendrauja su darbdaviais, išsiaiškina darbinę situaciją vienoje ar kitoje šalyje, darbo jėgos poreikį pagal profilius, darbo ir gyvenimo sąlygas konkrečioje valstybėje.

Pagrindinė įmonės veiklos sritis – Lietuvos ir užsienio piliečių konsultavimas dėl galimybių įsidarbinti visoje Europos ekonominėje erdvėje – (EEE).