Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Vaivora Engineering“

Grožio salono administratorė

380-500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Vaivora Engineering“

Darbo pobūdis

Grožio salono administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

Pomėgis bendrauti, gebėjimas parduoti, darbas kasos aparatu ir su grynais pinigais. Meilė klientui, noras tobulėti.

Darbas itin gražioje Kauno vietoje- senamiestyje. Prabangiame, daug metų gyvuojančiame, plataus profilio grožio specialistų apsuptyje. Tvarkinga aplinka, prabangūs klientai, galimybė užsidirbti nuo pardavimų.
Atlyginimas 500€ atskaičius mokesčius + procentas nuo parduotos produkcijos. Nemokamas parkingas darbuotojams.
Labai Tavęs laukiame !

Atlyginimas

380-500 €/mėn. į rankas

UAB „Vaivora Engineering“ teikia vienetinių ir serijinių detalių gamybą CNC frezavimo ir tekinimo įrengimais, surinkimo ir miltelinio dažymo paslaugas.
informacija apie UAB „Vaivora Engineering“
2551 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1969 €
25% uždirba 1969-2179 €
25% uždirba 2179-2903 €
25% uždirba nuo 2903 €