Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
MV GROUP

HORECA ALAUS IR SIDRO KATEGORIJŲ PARDAVIMŲ VYSTYMO VADYBININKAS (-Ė)

1600-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • naujų klientų paieška ir sutarčių sudarymas visoje Lietuvoje;
  • reguliarus esamų klientų lankymas, darbo veiklos organizavimas ir koordinavimas, siekiant kurti ir palaikyti ilgalaikius susitarimus;
  • derybos su klientais, pasiūlymų rengimas, sutarčių pasirašymas, susitarimų kontrolės vykdymas;
  • prekių užsakymų kontrolė, produktų ir įrangos priežiūra prekybos vietose;
  • pilstymo įrangos pastatymo organizavimas, konsultavimas ir priežiūra.
  • klientų atsiskaitymų už perduotas prekes ir paslaugas kontrolė;
  • informacijos skleidimo apie parduodamus produktus organizavimas, priemonių skirstymas, kontrolė;
  • darbo su klientais veiklos analizė, ataskaitų rengimas ir pristatymas;
  • rinkos analizė ir pasiūlymų teikimas vadovybei.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (reikalingos vadybos ir ekonominės žinios);
  • ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis pardavimų skyriuje. Darbas HoReCa kanale didelis privalumas;
  • kompiuterinis raštingumas (geri Excel, Word, PowerPoint įgūdžiai);
  • geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • organizuotumas, analitinis mąstymas, iniciatyvumas, atsakingumas, noras tobulėti;
  • anglų kalbos mokėjimas;
  • vairuotojo pažymėjimas.

  • nuolatinį darbą vienoje didžiausių alkoholinių gėrimų ir tabako pardavimo kompanijoje;
  • stabilų darbo užmokestį ir priedą, priklausantį nuo pardavimų rezultatų, visas socialines garantijas;
  • nuolatinį tobulėjimą ir karjeros galimybes MV Group įmonėse;
  • automobilį, puikias darbo sąlygas jauname ir draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

1600-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

„MV GROUP“ – viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse, veiklą pradėjusi 1992 metais.

Nedidelė mineralinio vandens parduotuvė per keletą dešimtmečių išsivystė į veržlią ir inovatyvią verslo grupę, valdančią įmones, veikiančias 4 sektoriuose. Gamybos sektoriui atstovauja „Stumbro“, „Alitos“, „Anykščių vyno“ ir „Gubernijos“ gamyklos, prekių platinimu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje užsiima „MV GROUP Distribution“ įmonės „Mineraliniai vandenys“, „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“, logistika – „MV GROUP Logistics“ įmonė, o mažmeninė prekyba vykdoma „Bottlery“ ir „Nespresso“ parduotuvėse.