Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Sakalas“
Daugiau apie įmonę »

HORECA PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

750-1150 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sakalas“

Vertės pasiūlymas Jums:

Ilgalaikės karjeros perspektyva žinomoje ir finansiškai sėkmingoje įmonėje, patikimi kolegos ir smagios kolektyvo tradicijos. Siūlome efektyvią naujoko adaptacijos programą, patogias darbo sąlygas, visas reikiamas priemones, įskaitant tarnybinį automobilį, dinamišką, įdomią veiklą ir galimybę organizuoti darbo laiką savarankiškai, užtikrinsime sąžiningą atlygį už darbą ir finansinės motyvacijos sistemą.
Aptarkime šį pasiūlymą susitikimo metu - siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės ir darbo sąlygos:

užtikrinti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius su mūsų klientais HoReCa srityje ir nuolat rūpintis klientų rato didinimu: pristatyti mūsų siūlomus produktus HoReCa klientams; ruošti komercinius pasiūlymus, sudaryti sutartis su naujais klientais, kontroliuoti klientų atsiskaitymus.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai ir įgūdžiams:

Tikimės, kad turite sėkmingos pardavimų patirties HoReCa srityje, patirties parduodant alkoholinius gėrimus; derybininko įgūdžių, anglų k. žinių ir proaktyviai siekiate užsibrėžtų tikslų. Neabejojame, kad puikiai dirbate kompiuteriu ir turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Jūsų patirtį parduodant viešbučiams ir barams bei rusų k.žinias vertinsime kaip privalumus.
Nedvejokite- siųskite savo gyvenimo aprašymą jau dabar. Susipažinkime !

Atlyginimas

750-1150 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius- fiksuota atlyginimo dalis bandomuoju laikotarpiu, antrasis - vidutinis mūsų vadybininkų atlyginimas įvykdžius planą. Papildomi priedai už viršytą planą
UAB „Sakalas“

UAB „Sakalas“

UAB “Sakalas” - patikima ir klientų itin vertinama įmonė, viena stipriausių distribucijos paslaugų teikėjų Baltijos šalyse, atstovaujanti žinomus prekinius ženklus – Storck, Henkel, Reckitt Benckiser, Dilmah, kt. Mes didžiuojamės savo profesionalia darbuotojų komanda, teikiamų paslaugų kokybe bei išvystyta distribucijos sistema. “Sakalas” – tai 28 metai patirties, tai daugiau nei 6000 pardavimo taškų, tai daugiau nei 100 žinomų prekės ženklų, tai 5 padaliniai Lietuvoje. Sužinokite apie mus daugiau:
Į komandą kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Sakalas“
1662 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
138
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1187 €
25% uždirba 1187-1426 €
25% uždirba 1426-1842 €
25% uždirba nuo 1842 €

Panašūs skelbimai: