Padavėjai Kipro saloje

Skelbimas galioja iki: 2017.03.05

Darbo vieta

Darbo pobūdis

5 žvaigždučių viešbučiai įsikūrę ant Kipro salos krantų, turintys daugybės metų patirtį žmonių aptarnavimo sektoriuje, ieško žmonių dirbti prestižiniuose viešbučiuose. Jauni ir talentingi kandidatai, turintys patirties aptarnavimo srityje ar ne, turės galimybę dirbti Kipro saloje. Ieškome žmonių, kurie galėtų dirbti nuo 4 iki 8 mėnesių, vasaros laikotarpiu.

Reikalavimai

Gebėjimas spręsti problemas.
Kantrumas.
Gebėjimas prisitaikyti prie įvairių situacijų.
Komunikabilumas.
Kandidatai turi būti malonios išvaizdos.
Kandidatai turi kalbėti anglų kalba. Bet kokia kita užsienio kalba yra privalumas (rusų, lenkų).
Tikimės, jog galėsite suteikti nepamirštamas atostogas posilsiautojams.

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome nemokama maitinimą 3 kartus dienoje ir apgyvendinimą. Atlyginimas 500-850 Eur/mėn. priklausomai nuo Jūsų patirties ir kiek ilgai galite dirbti Kipro saloje.

Atlyginimas

500–850 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "RhodesNow"

Algoos Study work and travel vysto verslo idėjas Rodo saloje (Graikijoje), plečiant paslaugų ir aptarnavimo sferą pačioje saloje ir interneto erdvėje. Mūsų kompanija siūlo investavimo, įdarbinimo, kelionių organizavimo, produkcijos tiekimo paslaugas.
Visi UAB "RhodesNow" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »