Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

I+D Energias Lietuva siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

I+D Energias Lietuva

I+D Energias veiklą pradėjo dar 2007 metais Ispanijoje. Įmonė specializuojasi saulės energetikos, energijos efektyvumo, energetinių auditų ir techninės priežiūros srityse. 2017 metais I+D Energias ir Sun Investment Group įkūrė bendrą įmonę Lietuvoje I+D Energias Lietuva, kuri yra tarptautinės įmonių grupės I+D dalis. I+D Energias Lietuva yra inovatyvi rangos ir inžinerinė bendrovė (EPC), kurios pagrindinis tikslas yra teikti geriausią sprendimą Lietuvos įmonėms norinčioms investuoti į saulės elektrines.

Šiuo metu I+D Energias Lietuva yra didžiausią patirtį saulės energetikoje turinti įmonė veikianti Lietuvoje, suradusi tinkamiausią saulės sprendimą daugiau nei 40 Lietuvos įmonių. I+D Energias Lietuva įrengė pačią didžiausią saulės elektrinę Baltijos šalyse - 1,4 MW galios - and Retal Lithuania stogo. Iš viso I+D Energias Lietuva sąskaitoje - 18 MW galios įrengtų ir vystomų projektų.

Bendra I+D Energias grupės instaliuotų saulės elektrinių galia: virš 250 MW.

I+D Energias Lietuva savo klientams teikia pilną rangos sprendimą (EPC) investuojant į saulės elektrinę:

  • Techninė finansinė investicijos analizė
  • Administracinių leidimų gavimas
  • Saulės elektrinės projektavimas, montavimas/statyba, pajungimas ir ilgalaikė techninė priežiūra.I+D Energias filialai taip pat veikia Ispanijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Italijoje.