Modus Group

ibis Styles Vilnius viešbučio registratorius (-ė)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Modus Group

Apie verslo šaką:

Šiuo metu pasaulyje yra 1800 ibis viešbučių, o vienas iš jų yra čia, Vilniuje, kurio savininkai – mes, Modus Group. ibis Styles Vilnius komanda vadovaujasi principu „Happy mood makers!” ir tai kur kas daugiau nei tik užrašas ant darbo kortelės. Skaitai ir šypsaisi? Hop in!

Tavo atsakomybės:

Mūsų VIEŠBUČIO REGISTRATORIUS (-Ė) yra tas žmogus, kuris sutinka ir išlydi mūsų viešbučio svečius, teikia jiems informaciją, administruoja visą įregistravimo-išregistravimo procesą, yra atsakingas už el. laiškų ir skambučių valdymą. Taip pat užtikrina sklandų duomenų įvedimą į viešbučio administravimo sistemą - Opera. Ir jei Tau to maža - tikrai rasi veiklų ir užduočių, kur galėtum augti ir tobulėti!

Iš tobulo (-s) kandidato (-ės) mes tikimės:

  • Patirties dirbant klientų aptarnavimo ar apgyvendimo paslaugų sektoriuose (privalumas);
  • Į klientą orientuoto požiūrio, organizuotumo ir pastabumo detalėms;
  • Puikių lietuvių bei anglų ir rusų kalbos žinių;
  • Noro mokytis ir pozityvaus požiūrio.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
Fiksuotas valandinis atlyginimas + priedai, priklausantys nuo rezultatų.

Modus Group

Modus Group istorija prasidėjo 1993-aisiais Lietuvoje. Per daugiau nei 28 metus bendrovė išaugo į sėkmingą tarptautinį verslą. Šiandien įmonių grupė veikia jau devyniose rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose, Ukrainoje, Baltarusijoje, Italijoje ir Ispanijoje. Pagrindinės Modus Group veiklos sritys: atsinaujinanti energetika (Green Genius), mobilumo paslaugos (CityBee) ir automobilių prekyba. Įmonių grupė atstovauja 14 pasaulyje gerai žinomų automobilių prekės ženklų, tarp jų Porshe, Bentley, BMW, Fiat, Jeep, Maserati ir kt. Nuolat ieškodami plėtros galimybių ir augindami verslą, vadovaujamės strateginėmis gairėmis: investuojame į ateitį, tikime tvarumu ir dirbame išmaniai (investing into future, trusting green, working smart).
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (6)
informacija apie Modus Group
3375 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: