Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „ES4B“

Ieškomas PHP programuotojas

Kaunas - UAB „ES4B“

Darbo pobūdis

Ieškome perspektyvaus žmogaus, kuris įsilietų į mūsų darnią komandą.

Jei turi didelį norą programuoti ir tobulėti - ateik pas mus. Suteikiame palankias sąlygas dirbti bei tobulėti.

Reikalavimai darbuotojui

  • GERAI išmanyti PHP5/MySQL, HTML5/CSS3, JavaScript, jQuery;
  • Išmanyti objektiškai orientuotą programavimą bei MVC struktūrą;
  • Mokėti dirbti tiek individualiai, tiek draugiškoje komandoje.

Papildomi karmos taškai, jeigu išmanote bent vieną iš žemiau išvardytų dalykų:

  • Bootstrap / Foundation CSS framework'ai
  • SASS / LESS preprocesoriai
  • OpenCart / PrestaShop / Wordpress
  • CodeIgniter / Yii / Symphony 2 / Laravel PHP framework'ai
  • Git / Svn versijavimo sistemos

Esame stabili auganti įmonė, su jaunatvišku ir draugišku kolektyvu.

  • Stabilus ir motyvuojantis atlyginimas;
  • Lankstus darbo grafikas;
  • Puiki, draugiška ir jauki atmosfera;
  • Kasmetinės kolektyvo kelionės į užsienio šalis.

Mob. tel.
UAB „ES4B“

UAB „ES4B“

UAB ES4B veiklą vykdo nuo 2008 metų. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – sprendimų verslui kūrimas, verslo valdymo sistemų kūrimas, elektroninio verslo sprendimų kūrimas, interneto svetainių bei portalų kūrimas, IT verslo konsultacijos. Šiuo metu programuojame ir palaikome el. verslo sprendimus 61 pasaulio šalyje.

informacija apie UAB „ES4B“
2718 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.