Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Ieškome apdailininkų

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome apdailininkų pastovioms komandiruotėms į Prancūziją. Komandiruočių trukmė – iki 2 mėn.
Pramoninių patalpų vidaus ir išorės apdailos darbai: paruošimas dažymui, dažymas voleliu ir beore dažymo įranga, grindų (laminato, linoleumo, kiliminės dangos) klojimas, kiti smuklūs apdailos darbai.

Reikalavimai

Darbo patirtis apdailos/statybos srityje;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Aprūpiname apgyvendinimu, automobiliu ir įrankiais.
Nuolatinis (ne sezoninis) darbas - darbo sutartis neterminuota.
Aukštalipio ir žirklinio keltuvo operatoriaus mokymai.
Atlyginimas: 1000 - 1500 Eur į rankas.

Atlyginimas

1000–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Montetonas"

UAB "Montetonas" užsiima apdailos darbais Prancūzijoje: vidaus ir išorės patalpų dažymas su beorio dažymo įranga, grindų klojimas bei kiti smulkūs apdailos darbai.