Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
AB „Ortopedijos technika“

Ieškome apskaitininko (-ės)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - AB „Ortopedijos technika“

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas ir kontrolė
  • Įmonės vidinių buhalterinių apskaitos dokumentų tvarkymas
  • Ataskaitų rengimas
  • Kitų vyr. buhalterio pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas buhalterijos, ekonomikos, finansų srityje
  • Panašaus darbo patirtis
  • Darbo patirtis su Axapta programa (privalumas)
  • Puikus kompiuterinis raštingumas ir darbo su MS Excel įgūdžiai
  • Puikūs dalykinio bendravimo įgūdžiai
  • Užsienio kalbos (anglų) mokėjimas (privalumas)
  • Atidumas detalėms, atsakingumas, kruopštumas, imlumas, gebėjimas dirbti savarankiškai.

Mes siūlome:

  • Įdomų bei dinamišką darbą augančioje įmonėje
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas, mokytis ir tobulėti
  • Specialias nuolaidas parduotuvėse „Sveikatinė“
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Pradėjusi veiklą 1945 m., šiandien AB „Ortopedijos technika“ yra privataus kapitalo įmonė, didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse. Įmonėje įdiegta ir nuolat atnaujinama kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. 2001 metais bendrovėje įdiegta ir įgyvendinta kokybės vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2015 standarto reikalavimus, bei 2016 metais įdiegta sveikatos priežiūros paslaugų vadybos sistema, atitinkanti LST EN 15224:2017 standarto reikalavimus.

AB „Ortopedijos technika“ savo veikloje vadovaujasi siekiu prisidėti prie šalies gyventojų sveikatos grąžinimo bei susirgimų profilaktikos, siūlant tik aukštos kokybės vartotojų lūkesčius tenkinančias ir juos viršijančias šiuolaikiškas medicinos paslaugas ir modernias ortopedijos technines priemones: individualūs galūnių protezai, įtvarai sportui ir reabilitacijai, individuali ortopedinė avalynė, avalynės įdėklai, ir kt. Įmonės gaminamų gaminių ir kitų žinomų gamintojų produkciją, skirtą judėjimui palengvinti, rasite 10-tyje specializuotų parduotuvių ,,Sveikatinė“ bei bendradarbiaujančiose vaistinėse visoje Lietuvoje.

Kokybės garantai: dalyvavimas tarptautiniuose projektuose, nuolatinis specialistų kvalifikacijos kėlimas, investicijos į pažangias technologijas, bendradarbiavimas su medicinos ekspertais bei pacientų organizacijomis.
informacija apie AB „Ortopedijos technika“
2273 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
631
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1030 €
25% uždirba 1030-1522 €
25% uždirba 1522-2191 €
25% uždirba nuo 2191 €