Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Ieškome CE kategorijos vairuotojų Belgijoje

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Puikus darbo pasiūlymas norintiems dirbti gerai apmokamą darbą Belgijoje. Mūsų klientė - Belgijos logistikos įmonė, kurios veikla krovinių pervežimas Belgijos teritorijoje. Šiuo metu ieškome CE kategorijos vairuotojų.
  • Krovinių pervežimas iš logistikos sandėlio į prekybos centrus ir parduotuves Belgijoje;
  • Krovinių iškrovimas ir pakrovimas.

Reikalavimai

  • CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Patirtis su krovinių pervežimu;
  • Anglų k. žinios;
  • Privalumas - nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

  • Įdarbinimą tiesiogiai į Belgijos įmonę;
  • Apgyvendinimą Belgijoje naujuose būstuose;
  • Puikų, laiku mokamą atlyginimą;
  • Ilgalaikį darbą (pradinė sutartis 3 mėn, bet yra galimybė dirbti ir ilgiau).

UAB "Headex"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.