Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas
Daugiau apie įmonę »

Ieškome darbuotojo silpnų srovių montavimo darbams (apsauginės, priešgaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo sistemų montavimas).

Vilnius - UAB "Interkodas"

Darbo pobūdis

  • silpnų srovių (apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos) sistemų montavimas ir priežiūra;
  • vaizdo stebėjimo sistemų montavimas ir priežiūra;
  • įeigos sistemų priežiūra.

Reikalavimai

išsilavinimas elektros/elektrotechnikos/elektronikos/automatikos srityje;
  • turėti darbo patirties su gaisro ir apsaugos signalizavimo sistemomis;
  • išmanyti vaizdo stebėjimo sistemas;
  • vairuotojo pažymėjimas, būtų gerai nuosavas automobilis;
  • savarankiškumas, iniciatyvumas, darbštumas, atsakingumas.
Privalumai:
  • vaizdo stebėjimo sistemų montavimo patirtis;
  • apsauginės signalizacijos sistemų montavimo patirtis.

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:
  • įdomų darbą kompanijoje;
  • geras darbo sąlygas su visomis socialinėmis garantijomis;
  • perspektyvų darbą ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • stabilų ir laiku mokamą atlyginimą, bei priedus už gerai atliktą darbą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Interkodas"

Kompiuterių programinės įrangos kūrimas
Kompiuteriai ir programinė įranga
Kompiuterių remontas, IT paslaugos
Informacija apie UAB "Interkodas"
833 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Minvidas Liubertas