Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Gi Group Lithuania

Ieškome darbuotojų gamybos įmonėje patogiu Jums darbo grafiku (pirmadienis-penktadienis, 8-17 val.)

Klaipėda - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis:

Renkama komanda, kuri bus atsakinga už lukšto (plonos medienos):
  • gamybą;
  • klijavimą;
  • broko tikrinimą.
Darbas bus nuo I iki V, nuo 8 val. iki 17 val.

Skambinkite:
Vaida - Inesa - arba atvykite pas mus pasikalbėti. :)

Reikalavimai:

  • noro dirbti;
  • atsakingumo.

Mes siūlome:

  • patogų darbo grafiką darbo dienomis (8-17 val.);
  • darbo vietą Klaipėdos miesto centre;
  • galimybę lankytis įmonės sporto salėje;
  • darbo aprangą ir jos priežiūrą;
  • atlyginimą su motyvacine sistema;
  • dalinai kompensuojamus skanius pietus;
  • mokymus darbo vietoje!

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 40 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalių.

Daugiau informacijos apie mus rasite:
FB: Gi Group LT arba .

Skambinkite arba rašykite SMS:
Vaida - Inesa - Arba rašykite į FB:

Adresas: Didžioji Vandens g. 20, Klaipėda.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.