Gi Group Lietuva
Daugiau apie įmonę »

Ieškome darbuotojų prie pakavimo ir sandėliavimo darbų!

450-550 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - Gi Group Lietuva

Netekote darbo? Ieškote stabilaus ir ilgalaikio pasiūlymo? Turime kaip tik Jums!

Pakuotojų darbo pobūdis:

  • Darbas prie gamybinės linijos dedant produkciją į pakuotes;
  • Lipdukų klijavimas.

Sandėlio darbuotojo pobūdis:

  • Palečių pakavimo darbai;
  • Prekių iškrovimas, pakrovimas;
  • Rankinio krautuvo vairavimas.

Svoris iki 20kg.

Reikalavimai Jums:

Pakuotojams:

  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku.

Sandėlio darbuotojams:

  • Fizinė ištvermė ir atsakingumas;
  • Patirtis dirbant sandėlyje (krautuvo pažymėjimas būtų privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • Pastovų ir ilgalaikį darbą;
  • Nemokamą kavą ir arbatą įmonės viduje;
  • Lengvai pasiekiamą darbo vietą;
  • Slenkantį, pamaininį grafiką (gali būti naktinių pamainų);
  • Greitą įdarbinimą.

Atlyginimas

450-550 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (31) »