UAB „Personeta“

Ieškome Elektrikų darbui Švedijoje / Suomijoje / Olandijoje

13-16 €/val. Į rankas
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Užsienis: Švedija - UAB „Personeta“

Darbo pobūdis

Ieškome elektromonterių norinčių dirbti mūsų klientų vykdomuose projektuose Švedijoje, Suomijoje, ir Olandijoje. Jūs atliksite montavimo bei elektros instaliacijos darbus pramoniniuose objektuose: pvz. gamyklos, platformos, sandėliai, katilinės ir t.t.

Taipogi turime galimybių pagalbiniams darbuotojams elektros srityje su minimalia patirtimi. Pagalbiniai darbuotojai atliks kabelio tempimo darbus.

Reikalavimai darbuotojui

  • turėti 2-3 metų patirties dirbant panašaus pobūdžio darbus (šis reikalavimas netaikomas pagalbiniams darbuotojams);
  • gebėti atlikti elektros instaliacijos bei montažo darbus;
  • gebėjimas komunikuoti Anglų kalba bus laikoma privalumu.

Mes jums siūlome

  • Tiesioginį kontraktą su Lietuvos arba Olandijos įmone.
  • nuo 13 - 16 EUR valandinį atlyginimą (atskaičius mokesčius).
  • Darbdavys suteikia nemokama apgyvendinimą komandiruotės metu.
  • Papildoma informacija telefonu +37066363567 .

Atlyginimas

13-16 €/val. į rankas

UAB "Personeta" teikia profesionalias personalo paieškos ir atrankos paslaugas. Mūsų klientai yra Lietuvos ir užsienio įmonės ieškančios specialistų, darbininkų, vadybininkų, bei kitų profesionalų galinčių papildyti jų komandą.