Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Amber staff
Daugiau apie įmonę »

IEŠKOME KAUNE PAGALBINIŲ DARBUOTOJŲ SAUSIO MĖNESIUI REKONSTRUKCIJOS DARBAMS

420 Eur
Kaunas, Prienai - Amber staff

Darbo pobūdis

Ieškome pagalbinių darbuotojų parduotuvės rekosntrukcijos darbams atlikti nuo sausio 2 dienos iki sausio 31 d. Darbas būtų Savanorių pr.

Dirbama arba nuo 8-17 val. arba nuo 9-18 val.

Darbo pobūdis:
  • apdailos darbai;
  • statybinių medžiagų nešiojimas;
  • švaros palaikymas sandėlyje;
  • kiti pagalbiniai darbai.

Dėl platesnės informacijos teirautis telefonu:

Reikalavimai

  • noras dirbti;
  • ne mažiau nei 18 metų;
  • fizinė ištvermė;
  • žalingų įpročių neturėjimas;
  • atsakingumas, punktualumas.

Mes jums siūlome

  • TERMINUOTĄ darbą;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

420 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

www.facebook.com/idarbinimoagentura

www.linkedin.com/company-beta/

Daugiau informacijos telefonu:
Vilnius Klaipėda