UAB „HEADEX“

Ieškome klientų aptarnavimo specialistų (-čių) telefonu! Galimybė dirbti iš namų! (Trumpalaikis darbo pasiūlymas)

700-770 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Kaunas - UAB „HEADEX“

Darbo pobūdis

Mūsų klientas - logistikos įmonė, ieško naujo (-os) komandos nario (-ės) šventiniam laikotarpiui!

  • atsakinėti į klientų užklausas telefonu ir elektroniniu paštu;
  • dirbti su siuntų sekimo programomis;
  • teikti informaciją apie siuntas siuntėjams ir gavėjams;
  • operatyviai bendrauti su kitais skyriais;
  • spręsti problemines situacijas.

Darbo grafikas: slenkantis, darbo dienomis, 8-17 val., 9-18 val., 10-19 val. Yra galimybė rinktis tik vieną pamainą.

Reikalavimai

  • darbo patirtis klientų aptarnavime – privalumas;
  • atsakingumas ir kruopštumas;
  • greita reakcija ir pozityvumas;
  • gebėjimas valdyti stresines ir konfliktines situacijas;
  • gerai mokėti lietuvių ir anglų kalbas.

Įmonė siūlo

  • terminuotą darbo sutartį, Kalėdiniam laikotarpiui;
  • dovanas Jums ir Jūsų vaikams;
  • darbo vietoje kavos aparatą;
  • modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • palankų darbo grafiką.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

Atlyginimas

700-770 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 520 300 70
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (21)
informacija apie UAB „Headex“
1204 €
Vid. atlyginimas bruto
2020
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 940 €
25% uždirba 940-1093 €
25% uždirba 1093-1306 €
25% uždirba nuo 1306 €