CVB klientas
Daugiau apie įmonę »

Ieškome klientų aptarnavimo specialistų | Darbas socialinuose tinkluose (Facebook, Instagram...)

750 Eur
Vilnius - UAB „Spokso“

Darbo pobūdis

  • Darbas kompiuteriu ofise;
  • Bendravimas su klientais (ne pardavimai), pilnas proceso organizavimas, administravimas;;
  • Savarankiškas ilgalaikių santykių kūrimas (klientai);
  • Darbo aplinkos stebejimas, siekiant identifikuoti naujas galimybes;
  • Duomenų registravimas ir analizė;
  • Darbas tik su užsienio rinkomis (anglų, lietuvių, rūsų, lenkų kalbomis).
  • Rūsų arba Lenkų kalbos žinojimas didelis privalumas.

Reikalavimai

  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Aktyvi bei žingeidi asmenybė;
  • Geri bendravimo įgūdžiai, greita oreantacija;
  • Loginis mąstymas, didelio srauto informacijos valdymas, prioritetų nustatymas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Darbo patirtis pardavimų/administracijos srityje - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Perspektyvą augti ir tobulėti;
  • Jaukią darbo aplinką;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę plėsti savo žinias specialybės srityje;
  • Karjeros galimybes;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Siūlomas darbo atlygis: 750 eurų.

Atlyginimas

750 Eur atskaičius mokesčius

UAB „Spokso“

Įmonė veikla: prekių importas į užsienio šalis, prekių pardavimas užsienio šalyse, prekės ženklų kūrimas, reklama ir marketingas.