ADB "Gjensidige"
Daugiau apie įmonę »

Ieškome kolegos, pardavėjų komandoje!

500–650 Eur
Vilnius - ADB "Gjensidige"

Darbo pobūdis

NORI PRADĖTI SAVO, KAIP PARDAVĖJO, KELIĄ?
Gjensidige siūlo sprendimą ir vadybininko poziciją klientų aptarnavimo departamente:
  • Tavo pagrindinis tikslas bus bendrauti su mūsų esamais klientais draudimo produktų, draudimo sutarčių sudarymo, administravimo klausimais. Jokių "šaltų" skambučių !
  • Informacija dalinsiesi telefonu ir elektroniniu paštu;
  • Aktyviai prisidėsi prie pardavimų komandos rezultatų;
  • Bendrausi su labai įdomiais, visada skirtingais, nuotaikingais mūsų naujais ir esamais klientais.

Reikalavimai

Ieškome stiprios pardavimų komandos papildymo:
kūrybingų ir norinčių tokiais būti, motyvuotų ir norinčių tobulėti, azartiškų ir norinčių būti pirmais!

Jei atpažinai save - siųsk savo CV ir mes su tavimi susisieksime !

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:
1. Vadovą, kuris dievina pardavimus ir galės tave išmokyti pardavimų meno.
2. Jaunus, linksmus ir patrakusius kolegas, kurie pasiruošę 24/7 - tau padėti.
3. Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo ambicijas;
4. Galimybę augti, keičiant kvalifikacijos kategoriją (specialistas/vadovas) bei siekti karjeros įmonės viduje. Mes juk dideli !
5. Pilną darbo dieną pirmadieniais – penktadieniais. Penktadieniai pas mus šventė - dirbame trumpiau, o visi savaitgaliai laisvi!
6. Turi 20 darbo dienų per metus atostogas, bet mes suteikiame papildomas (taip, taip, papildomas! ) 7 darbo dienų atostogas.
7. Gauni didesnę nuolaidą sau ir savo šeimos nariams draudimo produktams įsigyti.
8. Ir dar daugiau paminėsiu, jei susitiksime gyvai !

Atlyginimas

500–650 Eur atskaičius mokesčius

"Gjensidige“ yra viena didžiausių draudimo grupių Šiaurės šalyse, listinguojama Oslo vertybinių popierių biržoje. Grupės įmonėse Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Baltijos šalyse dirba 3 800 žmonių. Grupės veiklos pajamos 2017 m. siekė 27 mlrd. Norvegijos kronų (2,82 mlrd. Eur), o bendra turto vertė – 149 milijardų Norvegijos kronų (15,55 mlrd. Eur).
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.
Išsamią informaciją apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą rasite: www.gjensidige.lt/-/media/lt/karjera/kandidatu_i_darbuotojus_asmens_-duomenu_tvarkymo_aprasas_20190102.pdf?la=lt-lt
Informacija apie ADB "Gjensidige"
1995 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
544
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1038 €
25% uždirba 1038-1614 €
25% uždirba 1614-2447 €
25% uždirba nuo 2447 €
Vadovas: Marius Jundulas