UAB "HESI GROUP"
Daugiau apie įmonę »

Ieškome naujo komandos nario – asistento! Apmokama praktika.

Vilnius - UAB "HESI GROUP"

Darbo pobūdis

darbų organizavimas, procesų koordinavimas ir valdymas;
administraciniai darbai, susiję su vertimo paslaugomis;
bendravimas su užsakovais ir vykdytojais;
maži vertimai;

Reikalavimai

stipri motyvacija;
stiprūs lietuvių kalbos įgūdžiai raštu ir žodžiu;
geri anglų kalbos įgūdžiai raštu;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
gebėjimas dirbti komandoje;
pareigingumas;
atsakingumas;
organizuotumas;
komunikabilumas;

Privalumai:
darbas kompiuterizuotomis vertimo programomis (pvz., „SDL Trados");
rusų kalbos įgūdžiai raštu;
užsienio kalbų mokėjimas;
dokumentų vertimai;

Mes jums siūlome

nuolatinį darbą su stabilia ir patikima įmone;
praktikos metu derinamą laiko grafiką;
laiku ir sąžiningai mokamą atlygį, nuolatinį ryšį ir bendradarbiavimą.
draugišką kolektyvą;
galimybes tobulėti;

Siūlome savanorišką (2 mėn.) APMOKAMĄ praktiką su galimybe tęsti darbą mūsų įmonėje.
Jeigu norite tapti mūsų komandos nariu, kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Esame patikima, profesionalaus vertimo paslaugas teikianti įmonė. Į daugelį pasaulio kalbų verčiame įvairių sričių tekstus. Savo klientams garantuojame, kad vertimas bus atliktas laiku, profesionaliai ir kokybiškai. Mes augame, mūsų klientų ratas plečiasi, o darbų apimtis didėja, tad ieškome dar vieno komandos nario - projektų vadovo asistento.
Informacija apie UAB "HESI GROUP"
816 €
Vid. atlyginimas bruto
3
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Henrikas Šimkus