Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Litradė"
Daugiau apie įmonę »

Ieškome pardavėjo - konsultanto darbui su elektroninėmis cigaretėmis RoyalSmoke.lt parduotuvėse VILNIUJE

400–700 Eur
Vilnius - UAB "Litradė"

Darbo pobūdis

Ieškome pardavėjų - konsultantų į mūsų parduotuvę:
SLUCKO g. 3B

Darbas parduotuvėje pilną darbo dieną (darbas slenkančiu grafiku);
Aktyvus bendravimas su parduotuvės klientais - aptarnavimas, konsultavimas, elektroninių cigarečių pristatymas;
Darbas kasos aparatu, Tvarkos skyriuje palaikymas;
Prekių išdėstymas prekybos salelėje/patalpose.

Reikalavimai

Gebėjimas bendrauti rusų ir anglų kalbomis;
Atsakingas požiūris į darbą;
Aukštesnysis - aukštasis išsilavinimas
Didelis noras dirbti ir mokytis;
Punktualumas.

Privalumai:
Patirtis pardavimų, klientų aptarnavimo srityse;
Žinios apie elektronines cigaretes.

Mes jums siūlome

Ilgalaikį, įdomų darbą šiuolaikiškoje kompanijoje, draugiškame kolektyve;
Lankstų darbo grafiką, galimybę darbą suderinti su studijomis.
Galimybę dirbti ir užsidirbti.

Atlyginimas: Bazinis + Sutartas procentas nuo pardavimų po bandomojo laikotarpio (400-700 Eur atskaičiavus mokesčius).

Atlyginimas

400–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

RoyalSmoke – tai nuo 2010 metų veikianti įmonė, įkurta siekiant pasiūlyti alternatyvą tabako gaminiams, šiuo metu įsikūrusi ir Vilniaus Akropolyje. Įmonė pristato vis daugiau populiarumo susilaukiantį naujos kartos produktą - elektroninę cigaretę, kuri tiek savo išvaizda, tiek poveikiu yra labai panaši į įprastas tabako cigaretes, tačiau turi pagrindinį privalumą – ji nėra kenksminga aplinkiniams, todėl e-cigaretę galima rūkyti visur.