CVB klientas

Ieškome Pardavimų vadybininko (-ės) darbui su estetinės medicinos prekės ženklais

1900-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Medical beauty“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
  • naujų prekės ženklų įvedimas ir rinką ir tolimesnis darbas su jais
  • darbas visoje Lietuvoje
  • nuolatinis bendravimas su klientais gyvai, telefonu, el.paštu ir kitomis priemonėmis
  • nuolatinė naujų klientų paieška
  • mokymų, seminarų organizavimas

Reikalavimai

  • turite puikius bendravimo ir derybų įgūdžius
  • turite medicininį išsilavinimą
  • patinka aktyvus darbas
  • turite darbo patirtį farmacijos arba grožio srityje
  • imlus naujovėms ir nebijote darbo tempo
  • puikiai vairuojate automobilį

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:
  • darbą su stipriais prekių ženklais visoje Lietuvoje
  • įdomų darbą su grožio srities specialistais
  • galimybę tobulėti ir profesiškai augti kartu su įmone
  • visas darbo priemones reikalingas darbui
  • pastovų darbo užmokestį ir priedus pagal pasiektus rezultatus (darbo užmokestis (Bruto) 1900-2500 eur)

Atlyginimas

1900-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Medical beauty“

10 metų patirtį turinti, stabili ir auganti įmonė UAB Medical beauty Lietuvoje atstovauja 4 puikiai pasaulyje žinomus grožio srities gamintojus. Tai SeboCalm (Izraelis), Mary Cohr (Prancūzija), pHformula (Ispanija) ir PromoItalia (Italia) .
Ieškome naujo komandos nario, pardavimų vadybininko (-ės) darbui su nauju Lietuvoje įvedamu estetinės medicinos PromoItalia prekės ženklu ir jau rinkoje esančiu dermatologiu SeboCalm prekės ženklu.
informacija apie UAB „Medical beauty“
3725 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.