Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

IEŠKOME PRAKTIKANTO (-ĖS) PERSONALO VALDYMO SRITYJE

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Garantuojame, jog pas mus:

pažinsi verslo aplinką ir personalo valdymo modelius;
įvertinsi komandinio bei individualaus darbo skirtumus;
išmoksi personalo valdymo pagrindų, susipažinsi su įrankiais, naujausiomis tendencijomis;
įgysi pirminių žinių apie žmonių vertinimą bei atrankas.

Reikalavimai

Iš Tavęs tikimės:

kad esi, baigiamųjų kursų studentas (-ė): universitetinės studijos psichologijos, žmogiškųjų išteklių, komunikacijos ar susiję sritys;
esi atsakingas (-a), motyvuotas (-a) ir atidus (-i);
vertini komandinį darbą;
moki dirbti MS Office programomis (word, excel, powerpoint, outlook);
praktikos metu esi pasiryžęs (-usi) pasiekti puikių praktikos rezultatų ir gauti maksimalią naudą dirbdamas kartu su mumis.

Mes jums siūlome

gerą atmosferą ir draugišką kolektyvą;
nemokamą kavą, arbatą ir saldainius :)
praktikos vietą, kur įgausi svarbių žinių personalo valdymo srityje: mes dirbame su didelėmis gamybinėmis, prekybinėmis kompanijomis, atliekame daug tyrimų, vertinimų, tad nuobodu tikrai nebus!

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »