UAB „Transimeksa“

Ieškome Prekių ženklinimo operatorių

585-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Transimeksa“

Darbo pobūdis:

Kruopštumas ir atidumas Tavo stipriosios savybės? Rask sau tinkamą darbą. Atsiųsk savo gyvenimo aprašymą jau dabar.

  • Prekių rūšiavimas;
  • Lipdukų klijavimas ant pakuočių;
  • Kiti pagalbiniai pakavimo darbai;
  • Darbo laikas: viena pamaina I-V 08:00 - 17:00. Laisvi savaitgaliai!

PASTABA: pagrindinės prekės ant kurių klijuojami lipdukai - alkoholis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, darbštumas, žalingų įpročių neturėjimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Darbo dienos klijavimo norma 4 000 vnt.

Mes jums siūlome

Kodėl verta tapti UAB "Vilniaus Transimeksa" komandos dalimi?

Dirbsi sėkmingoje, patikimoje ir tarptautinėje kompanijoje!
Tave sups motyvuota, draugiška ir komandine dvasia alsuojanti komanda!
Suteiksime modernias darbo sąlygas!
Būsi įsuptas į jaukias kolektyvo tradicijas!
Garantuosime kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir įvairias skatinimo priemones!

Darbo vieta: Sausupio g. 15, Vilnius.

Kandidatus į pokalbį kviesime nelaukdami skelbimo galiojimo pabaigos.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

585-800 €/mėn. į rankas

UAB „Transimeksa" – viena didžiausių Lietuvos transporto įmonių jau daugiau nei 25 metus!

UAB „Transimeksa" teikia kokybiškas logistikos paslaugas: krovinių gabenimą nuosavu ir partnerių transportu (įskaitant jūrų ir oro transportavimą), muitinės tarpininkavimą bei sandėliavimą nuosavame krovinių terminale.

Daugiau informacijos apie mus rasite čia: www.transimeksa.com
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (10)