Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skynet Applied Systems

Ieškome programuotojo (React.js). Nuotolinis darbas.

Nuo 40 €/val. Į rankas
Darbas namuose - Skynet Applied Systems

Darbo pobūdis

Darbas vykdomas pagal projektą/sutartį.

Ieškome programuotojo, kuris padėtų mums sukurti naują žiniatinklio programą naudodami React.js ir migruoti mūsų turimą programinę įrangą į žiniatinklį. Išrinktasis kandidatas dirbs su mumis kurdamas ir išbandydamas mūsų įmonės interaktyvią žiniatinklio programą, bei suras ir pašalins problemas. Naudodami HTML, CSS, JavaScript ir React.js sugebėsite sukurti funkcionalią žiniatinklio programą, tinkančią mūsų vartotojams.

Kaip žiniatinklio kūrėjas būsite atsakingas už mūsų žiniatinklio programos kodo rašymą. Dirbsite su mūsų žiniatinklio dizaineriu ir duomenų analitiku, kad sukurtumėte ir valdytumėte saugią, keičiamo dydžio ir mobiliesiems įrenginiams pritaikytą žiniatinklio programą.

Kokios bus Jūsų darbo užduotys:
● Rašysite skaitomą ir prižiūrimą kodą.
● Dirbsite kartu su žiniatinklio dizaineriu ir kartu kursite, išbandysite ir optimizuosite mūsų žiniatinklio programą.

Techninių įgūdžių reikalavimai:
● 3 - 4 metų patirtis dirbant su HTML, CSS ir JavaScript.
● Dideli įgūdžiai ir supratimas kuriant žiniatinklio programas naudojantis React.js.
● Microsoft SQL Server, SSMS ir SQL duomenų bazių išmanymas.
● Patirtis dirbant su RESTful API.
● Azure ir IIS supratimas.

Naudingi įgūdžiai:
● Anglų kalba raštu ir žodžiu, kad galėtumėte komunikuoti su visu mūsų personalu.

Į savo komandą priimtume motyvuotą programuotoją, todėl Jūsų išsilavinimas nėra svarbus. Jeigu neturite pakankamai patirties aukščiau išvardintiems įgūdžių reikalavimams - pateikite savo darbų portfolio ir mes peržvelgsime.

Atlyginimas:
Šiai pozicijai siūlome 40 EUR į valandą (netto). Atlyginimas gali būti derinamas atsižvelgiant į Jūsų turima patirtį ir žinias.

Mes atnaujiname didelę buhalterinės apskaitos programą skirtą žiniatinkliui, todėl projekto trukmė neribota iki projekto pabaigos.

Drąsiai kandidatuokite atsiųsdami savo CV ir motyvacinį laišką.

Jei susidomėjote šia pozicija ir turite klausimų, galime susisiekti:
Akvilė Petrauskaitė +44 (020) 7937 2109 (Londonas, JK) arba

COVID-19 svarstymai
Mūsų įmonė yra perėjusį į nuotolį nuo 2020 m. sausio mėn., todėl planuojame taip dirbti ir toliau.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

Nuo 40 €/val. į rankas
Atlyginimas gali būti derinamas atsižvelgiant į Jūsų turima patirtį ir žinias.

Verslo valdymo programinė įranga paslaugų sektoriaus įmonėms, veikiančioms Microsoft sistemose ir duomenų bazėse.
skynetas.com