Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „PARTIZANAS“

Ieškome reklamos atlikėjų šventiniam laikotarpiui!

3,80-5 €/val. Į rankas
Vilnius - UAB „PARTIZANAS“

Darbo pobūdis

Reklamos agentūra Partizanas pildo savo prezentatorių komandą šventiniui laikotarpiui!
Todėl tą progą kviečia prisijungti visus norinčius. :)

Turime įvairiausių kalėdinių projektų su įdomiausiais Lietuvos ir užsienio brandais.
Projektai vyksta nuo lapkričio 28 dienos iki gruodžio 23dienos.
Geriausias dalykas, kad laikus ir dienas galima derintis.

Mes:

Ieškome mėgstančių bendrauti, mylinčių žmones ir šiltų asmenybių.

Siūlome:

Lankstų grafiką, galimybę derintis su pastoviu darbu.
Visapusišką įvedimą į projektą - produkto mokymai, prezentavimo mokymai, pagalba pirmų prezentacijų metu iš mūsų darbuotojų pusės.
Gerą atlygį.
Smagią veiklą.

Atlyginimas

3,80-5 €/val. į rankas

We are passionate about experiential marketing and the endless opportunities it gives for the creative workflow. Growing need of experiences is changing the traditional marketing and the way brands communicate with their customers.

We want to spread the word and encourage the recognition of this trending form of advertising.

That is why we are the frontrunners of this change.
informacija apie UAB „PARTIZANAS“
2380 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
135
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.