Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Ieškome telemarketingo specialisto (-ės)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Profesionalus ir aktyvus įmonės paslaugų pristatymas potencialiems klientams;
  • Nuolatinio ryšio palaikymas su esamais klientais, konsultavimas.

Reikalavimai

  • Žinojimas, ką reiškia „šalti skambučiai“ ir jų nebijoti;
  • Noras domėtis nekilnojamo turto rinka ir naujienomis;
  • Puikūs bendravimo, įtikinimo įgūdžiai;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Geri anglų kalbos/rusų kalbos įgūdžiai būtų privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Atkaklumas, milžiniška motyvacija mokytis!

Mes jums siūlome

  • Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Draugišką kolektyvą ir supratingus vadovus;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Darbo vietą šiuolaikiškoje įmonėje.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "TR group company"

Esame viena sėkmingiausių bei sparčiausiai augančių nekilnojamojo turto komandų Lietuvoje. Pagrindinis mūsų komandos tikslas – įrodyti nekilnojamojo turto brokerio pridėtinę vertę bei būtinybę nekilnojamojo turto pardavimo procese. Komandinis darbas, beribė motyvacija,
nestandartinis mąstymas bei aiškus tikslo žinojimas padeda mums realizuoti net ir pačius sudėtingiausius objektus, taip patenkinant net ir pačio reikliausio kliento poreikius.